“Стоп-Хам” провів рейд біля івано-франківського суду

 • 180x150
 • Опубліковано:

   18 березня о 14:00 в Івано-Франківську розпочався черговий рейд активістів "Стоп-Хаму". В ході сьогоднішнього рейду "стоп-хамівці" прийшли до івано-франківського міського суду, а потім пішли до СБУ.

  Активісти виявили біля суду значну кількість порушників ПДР та наклеїли на їх автомобілі наклейки "Мені чхати на всіх, паркуюсь де хочу". Зокрема, шість автомобілів стояли під знаками "Зупинка заборонена", один джип виїхав на тротуар та ускладнив рух пішоходів. Ще кілька водіїв робили спроби припаркуватись заблизько від пішоходного переходу, та після усних попереджень ставили свої автомобілі в інше місце.

  "Ми це робимо, щоб показати людям – перевіряємо не тільки простих водіїв, але й наших можновладців та суддів. Отам біля входу жовта лінія, що забороняє парковку та стоянку. Але наші судді, здається, намалювали собі там парковку. Вони такі, як ми, закон має бути один для всіх. Далі ми підемо до СБУ і будемо ще там наводити лад", – розповів Максим Калин, організатор громадського руху "Стоп-Хам".

  В ході рейду трапився курйозний випадок. Один із водіїв, якому сказали, що він припаркувався в недозволеному місці, виявився громадянином Алжиру. Він зразу ж погодився з проханням активістів перепаркуватись, з усмішкою сказавши, що поважає закони України та тих, хто слідкує за їх виконанням. На завершення розмови алжирець вигукнув "Слава Україні!" та "Слава нації!".

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150