Студентська «Свобода» Прикарпаття показала «червону» картку Януковичу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківську перед будівлею обласної влади відбулася акція студентської «Свободи» та молодих активістів інших опозиційних партій, присвячена другій річниці перебування при владі Президента України Віктора Януковича.

  Молоді люди тримали в руках транспаранти з написами: «Дерибанить землю – замість будівництва житла», «Під час прийняття рішень ігнорує інтереси молоді», «Збільшує призов – замість професійної армії» і т.п.

  За словами організаторів, молодь показує Януковичу червону картку за те, що обіцяв квартири для молоді, а дав камери для політв’язнів, обіцяв 75 відсотків бюджетних місць у ВНЗ, натомість призначив українофоба Табачника, фінансує тушок – замість підвищення стипендій, працевлаштовує сім’ю – замість того, аби створювати робочі місця для молоді тощо.
  Івано-Франківські активісти вважають, що Янукович зрадив молодь і повністю втратив її довіру.

  «Добре, що молодь сьогодні показує «червону» картку Януковичу. Головне, аби вона це робила усвідомлено, з розумінням того, що Янукович – це тиран, який монополізує владу в Україні, який призначив міністром освіти українофоба Табачника, котрий чинить з тою освітою так, що студенти не можуть нормально вчитися. Ми всі знаємо одіозні зміни про те, що оплату за навчання можна змінювати під час навчального року, тобто будь-коли варто очікувати її підвищення», – наголосив депутат обласної ради від ВО «Свобода» Василь Попович.
   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150