Студенти з Камеруну знайомили франківців з традиціями та побутом своєї країни

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 27 лютого, з 9 години ранку студенти-камерунці Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу розпочали презентацію свої країни у холі закладу.

  На заході студенти всім охочим розповідали про свою країну та свої звичаї, давали приміряти національний одяг, прикраси, а також частували національною кухнею Камеруну.

  "Цю виставку ми організували тому, що багато українців не знають, де знаходиться Камерун. Та й взагалі мало знають про Африку. Коли кажеш, що ти з Камеруну, то в тебе запитують "А де це?". Ми хочемо розповісти франківцям про нашу країну та її звичаї", – розповіли студенти.

  Працівник центру організації навчання іноземних студентів ІФНТУНГу Олена Заславська розповіла, що з цією ініціативою до неї підійшли самі студенти.

  "11 лютого святкується день молоді Камеруну. Святкується ще з 1962 року, коли дві частини Камеруну об’єдналися в єдину країну. Однак в цей день ще тривали зимові канікули в університеті, тому свято перенесли на 27 лютого", – розповіла вона.

  Захід проводиться вже вдруге і повинен стати традиційним для університету. Минуло року його проводили в аудиторії, але він всім так сподобався, що цьогоріч його вирішили провести в найбільш людному місці ВНЗ – у холі.

  Франківці сприйняли ініціативу позитивно та охоче куштували їжу та приміряли національний одяг. А також залишали свої побажання студентам з Камеруну. 

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150