Свято кольору в Івано-Франківську: відбувся забіг Sint ColourRun

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні вулицями Івано-Франківська бігали, розфарбовані в усі кольори веселки, учасники кольорового забігу Sint ColourRun.

  Попередньо узгодили, що участь в акції візьмуть 200 осіб. Проте оскільки заявок було понад 350, то участь брали всі охочі: професійні спортсмени й звичайні франківці. які хотіла приєднатися до незвичної та веселої події. Бігли навіть дітки від 4 років. А також собачка Шубка, яка була єдиною учасницею змагань в своїй категорії.

  Організатор півмарафону Сергій Караванець розповів, що акція має на меті популяризацію здорового способу життя, а також зарядити позитивом і гарним настроєм учасників дійства.

  "Хочеться, щоб місто стало на ноги й люди почали бігати. Але це потрібно робити в дуже нестандартний спосіб, адже Івано-Франківськ спить. Це дуже консервативне місто й люди в ньому дуже інертні. Для них є дуже дивним бігти за гроші. Вони думають, що це понти. В їхній свідомості існують стереотипи, яких в світі вже давно немає. А в такий нестандартний спосіб ми хочемо розхитати сіру масу, щоб люди прокинулися", – поділився ідеолог марафону.

  Розпочалося все з розминки на Вічевому майдані й з першої кольорової зони, яку створили самі учасники забігу. Далі – бігли дистанцію в два кілометри, на якій було ще три кольорові зони, бігунів посипали різнокольоровими фарбами.

  Марафон відбувся з нагоди Всеукраїнського дня фізичного виховання та спорту та у рамках всеукраїнської акції направленої на підтримку миру в Україні. А також для промоції Франківського півмарафону, який відбудеться 12 жовтня.

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150