Тато,мама і я – туристична сім’я!

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Всеукранський фестиваль «Тато, мама і я – туристична сім’я!» відбувся на Буковелі. Участь в ньому могли брати усі охочі, але лише дотримуючись головної умови – в конкурсній програмі мають брати участь тато, мама і дитина!.

  «Гірськолижний курорт «Буковель» вже давно став улюбленим місцем проведення не лише зимового, а й літнього відпочинку. Ми намагаємося популяризувати здоровий спосіб життя, але разом з тим відроджуємо традицію сімейного відпочинку. Переконаний що не може бути кращих вихідних ніж відпочинок в родинному колі. Для цього на базі курорту «Буковель» створено усі умови», – наголосив директор ТК «Буковель» Олександр Шевченко.
  Для любителів активного відпочинку існує можливість обрати для себе лижі чи сноуборд, для найменших на території курорту працює дитяча кімната, а також дитячі гірки де діти можуть покататися на лижах чи санчатах, або ж просто побавитись у сніжки; також цікаво провести час можна в розважальному комплексі «Бука».

  Фестиваль «Тато, мама і я – туристична сім’я» невдовзі може стати традиційним, адже сьогодні, за словами О. Шевченка, важливо відродити у суспільстві авторитет української сім’ї і залучити родини до системних занять фізичною культурою.
  Організатори потрудились на славу, щоб фестиваль пройшов весело. Чотири родини змагалися у співах, знанні кулінарії, перетягуванні канату та в ерудиції.

  Чоловіки з заплющеними очима шукали серед розмаїття різних продуктів інгредієнти для борщу, всі гуртом збирали рюкзак в туристичний похід, а також будували хатинку своїх мрій, щоправда маленьку.

  Переможці фесту отримали у подарунок від ТК «Буковель» сертифікат на безкоштовний 5-денний відпочинок, а всі учасники абонементи на підйоми, та напевне найголовніше те, що родини весело провели час та отримали заряд позитиву розважаючись разом.
   

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150