Тетяна Гулик стала «Надією третього тисячоліття»!

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Саме таку нагороду отримала Танічка Гулик20 жовтня 2012 в залі Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка на VІІ церемонії нагородження Всеукраїнської Премії "Жінка III тисячоліття".

  За шість років вже було нагороджено 249 представниць прекрасної статі, що внесли значний вклад до суспільного, ділового, політичного та культурного розвитку України. Серед них Кіра Муратова, Ада Роговцева, Раїса Богатирьова, Тетяна Корнякова, Тетяна Цимбал, Ніна Матвієнко, Тетяна Корост, Юлія Самойлова, Альбіна Дерюгіна, Алла Мазур, Оксана Байрак, Ганна Безсонова.

  Минулого року у номінації Рейтинг нагороду з Прикарпаття отримала Ганна Крисюк (Голова молодіжної адміністрації, директор піар-агенції), яка цього річ супроводжувала Таню особисто на церемонію.

  «Скажу відверто хотілося б щоб кожна талановита жінка Пикарпаття отримала цю нагороду так як це є хорошою відзнакою за їх працю а подеколи і ідеальним стимулом до роботи і розвитку» – каже Ганна Крисюк.

  Цьогорічні переможниці премії пройшли важкий свій шлях до успіху. Однак про те, що давалося важко, більшість із них згадувати не хоче. Вони цінують те, що мають. На церемонії нагороди отримало 31 представниця прекрасної статі. Тому вже можна вітати Радника Президента України, Керівника Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента Ганну Герман, за віддану роботу доктора економічних наук, академіка, директора Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи НАН України Еллі Лібановій, рекордсменку, заслуженого майстра спорту України, славетну гімнастку Лілію Подкопаєву, авторку прекрасної життєвої прози Олену Рог, відому дизайнерку одягу Олену Даць, чудову співачку Наталію Валевську, параолімпійську чемпіонку Наталію Прологаєву .

  За совами Лідії Лісімової (Президента Міжнародної громадської організації «Жінка третього тисячоліття»)- цьогоріч номінації отримали представниці різних професій, різних сфер діяльності але усіх поєднує кілька рис: щире бажання бути корисними, уміння поєднувати роботу та бізнес з родинами і громадською діяльністю. Я пишаюся що мені випала честь спілкуватися з такими жінками.»

  Як і в попередні роки, церемонія нагородження – це велике свято і яскравий концерт на честь жінок. Участь у ньому взяли найвідоміші чоловіки України – політики, які зі сцени дарували теплі слова та свої пісні і вірші.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150