“Тінь Сонця” відіграли в Івано-Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

   День 23 листопада 2014 року був у Івано-Франківську сумним і похмурим, але вечір видався позитивним і теплим. А все через те, що у «Просвіту» завітали легендарні «Тінь Сонця» зі своїм великим сольником «Їхали козаки», із яким вони гастролюють по Україні останнім часом. Тож шанувальники хеві-фолку і поціновувачі таланту цього гурту мають за чим шкодувати, якщо з якихось причин їм не пощастило відвідати концерт.

  Гаряче стало з самого початку, коли п’ятеро хлопаків вийшли на сцену і почали валити козацький марш у рок-обробці, чим сильно підняли градус слухачів. Відтак Сергій Василюк від імені усього колективу привітався з публікою і зразу стартувала насичена музична програма, яка тривала близько двох годин. За цей час гурт відіграв знайому, але надзвичайно бажану для більшості учасників програму із "Дикими гусьми", "Козачою могилою", "Мечем Арея", "Косарями", "Вітряками", "Чугайстрами" і "Вільним небокраєм", а із родзинок були «Хрестини вовкулаки» і гімн ОУН «Зродились ми великої години», до якого, за словами Сергійка, хлопці підійшли із великою відповідальністю.

  Дійство тривало у шаленому темпі без перепочинку, бо в іншому випадку музиканти ризикували спізнитися на потяг до Києва; власне, через те склалося враження, що воно пролетіло на одному диханні. Фанати й незчулися, як уже треба було викликати «бісів». Гурт не міг відмовити – ще три композиції насамкінець, з яких остання – впізнавана усіма «Їхали козаки». Перед тим, як її виконати, Василюк наголосив, що присвячується вона справжнім козакам, тим, хто в цей момент за прикладом героїчних предків захищає Україну від ворожої навали у підлій війні. Після цієї пісні, на превеликий жаль, музики більше на сьогодні не було.

  Залишається вкотре сказати, що концерти «Тіней Сонця» мало того, що якісно та креативно пропагують національно ідею, так є ще й непоганою панацеєю від депресії, хандри, іпохондрії, хронічної втоми, поганого настрою та інших переживань, викликаних ситуацією в державі і особистими проблемами. Якщо бажаєте перевірити – до зустрічі на нових виступах!

  Стаття: Назар Розлуцький

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150