ТОП-7 котів політиків: від Вєні Ложкіна до Персика Яценюка

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Еспресо.TV знайомить читачів з домашніми улюбленцями найвідоміших політиків

  Останнім часом кішка Вєня, домашня улюблениця Бориса Ложкіна, голови адміністрації президента, ативізувалася у "Фейсбуці", де вона має власну сторінку.

  Цікаво, що у Вєні більше шести сотен друзів у соціальній мережі. В останніх записах кішка ділиться своїми смаками щодо їжі, а також хизується тим, що її показували по телевізору. А пост від 23 червня розповідає про те, що кішка поки не переїхала до будівлі адімністрації президента і мешкає в старому офісі хазяїна.

  У родині Арсенія Яценюка, прем’єра України, живе рудий кіт Персик.

  "Він з’явився у нас в день народження Арсенія. І з того дня тільки його визнає своїм господарем. Коли ми на дачі, він весь час ходить за ним", – розповіла Терезія, дружина Арсенія Яценюка. Зараз Персик живе на дачі, куди Яценюки приїжджають на вихідні. Кожну п’ятницю Персик сідає під дверима будинку і чекає повернення господарів.

  У Леоніда Черновецького, екс-мера Києва, теж є кіт Яшка.

  "Зараз багатьом у житті не вистачає гармонії. А я ось впевнений, що гармонію в життя людини приносять тварини. Він сидить на другому поверсі, він мене завжди зустрічає з роботи, що б з’їсти мою чергову котлету", – ось так Черновецький заплутано описує свої стосунки з домашнім вихованцем. Цікаво, що на написання книги "Як стати мільйонером?" Черновецького надихав його кіт Яшка. Точніше, фотографія улюбленця, яка стоїть у мера в кабінеті на журнальному столику.

  Дмитро Медведєв, прем’єр-міністр Росії, виявляється також полюбляє котів.

  Нещодавно сонливий російський політик, який неодноразово засинав під час важливих подій у державі, опублікував в особистому мікроблозі фотографію свого кота Дорофея. "Дорофей. Коте – за заявками глядачів", – наділив прем’єр фотографію підписом. Цікаво, що цього чотирилапого жартома називають "першим котом Росії".

  Одіозний Рамзан Кадиров, президент Чечні, людина з неоднозначною репутацією, якого нещодавно блогери упіймали на відвертій брехні під час велопробігу, теж полюбляє чотирилапих. У його домашній колекції є декілька котів. Але найбільше Кадиров любить білосніжного малюка Зазулю, якого ніжно називає Зазулечкою.

  У сім’ї Барака Обами, американського президента, з 2009 року живе кішка рідкісної турецької ванської породи. Цікаво, що ця порода була створена у Туреччині небодалік біля озера Ван, що неподалік від вірменського нагір’я. Ветеринари розповідають, що ванські кішки дуже аристократичні, але при цьому не бояться води і дуже люблять ловити рибу. Причому у таких кішок, як правило, очі різного кольору: правий – блакитний, а лівий – жовтий. А у турків існує навіть повір’я щодо ванской кішки: якщо хоч раз зазирнути в очі ванської кішки, то можна побачити своє майбутнє.

  Головний мишолов урядової резиденції Великобританії – кіт Ларрі. Цікаво, що його послуги обходяться британській скарбниці в сто фунтів стерлінгів щорічно.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150