Традиційний кубок “Територія Інтелекту” з брейн-рингу відбувся у Коломиї

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Кубок з брейн-рингу «Територія Інтелекту», заснований у 2011 році за скупченням потужних команд можна, хіба що порівняти з Кубком Західної України в Івано-Франківську з «Що? Де? Коли?». В Коломию з’їжджаються найсильніші команди з Івано-Франківська, Тлумача, Городенки та сусідніх Чернівців. Тому можна уявити, який сумарний рівень інтелекту.

  Власне, цей кубок отримав назву від однойменної громадської організації, пояснив Святослав Никорович, один із засновників «Території Інтелекту».

  – "Територія Інтелекту" стала продуктом попиту. Склалося так, що місцеві команди "Що? Де? Коли?", а особливо молодь задумалися про перспективи інтелектуальних ігор на Прикарпатті, – розповідає Святослав, – У 2011 році я познайомився з Миколою Шевченком, і вже тоді ми почали напрацьовувати цілі та завдання громадської організації, яка за змістом та ідеєю є інноваційною для нашого регіону. Так я, Микола Шевченко та Дмитро Червінко заснували "Територію інтелекту".

  «Гуру» ігор «Що? Де? Коли?» на Прикарпатті є Володимир Макаров. Він підготував добру сотню хороших знавців. Його команда “Зелений змій” у брейн-рингу зайняла друге місце. Хорошим взірцем для наслідування є Городенка. Місцеві хлопці не тільки грають, а й вигадують власні ігри. У Івано-Франківську переважно дуже молоді команди і вони поки формують свої традиції. Пакет питань організатори придбали у Лізі українських клубів. Це робилося для того, щоб не виникла ситуація "свічок"- питання, які вже гралися. Тогоріч питання готував Володимир Макаров, але оскільки він вирішив взяти участь, тому його послугами не могли скористатися. А звання найрозумнішої та найкмітливішої у 2012 році виборола команда “ 5 елемент” з Чернівців.

  Питання брейн-рингу переважно одходові, тобто одна-дві думки дають правильну відповідь. Саме тому, дуже важливо правильно зреагувати і натиснути кнопку, як тільки з’явиться вірний логічний ланцюжок. Спочатку команди грають у групах за круговою схемою. Після цього по дві найсильніші з кожного кошика виходять на супротивника з протилежного – практично, як у футболі. Відбірна гра може бути з трьох або п’яти запитань. Фіналісти мають дати три правильні відповіді.

  – У Коломиї в мене є родичі, зокрема, живуть дідусь і бабуся. Тому я маю найтепліші почуття до цього міста, – зізнається Святослав. – Мені здається, що невдовзі Коломия може стати "Римом" інтелектуальних шляхів. Власне, до цього усе йде. Микола Шевченко – розумовий авторитет для багатьох відомих коломиян, а йому ще тільки 22 роки. Думаю, Коломия невдовзі дасть ще чимало цікавих проектів та заходів. Я щиро вдячний Миколі Шевченку, який бере на себе весь тягар організаційної складової, а також Фонду Андрія Федчука, який доклав максимум зусиль, аби все відбулося якнайкраще.

  Цьогоріч, до організації заходу долучилася ще Молодіжна адміністрація області.

  Оксана Романенчук

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150