У Богородчанах освятили статую Божої матері

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У неділю, 12 жовтня, в смт. Богородчани на в’їзді у райцентр зі сторони Івано-Франківська відбулося освячення статуї Божої матері.

  Воно стало великою подією не тільки для Богородчан, але й усього району. Тепла осіння погода зібрала багато людей, керівництво району, духовенство краю та меценатів, які долучилися до будівництва статуї.

  Митрополит Української греко-католицької церкви владика Володимир, канцлер Української православної церкви Київського патріархату отець Василь, канцлер української автокефальної церкви отець Іван на високому духовному піднесенні здійснили обряд освячення.

  Трьома великими нагородами від УАПЦ, УПЦКП та УГКЦ, серед яких орден Княгині Ольги, відзначена голова райдержадміністрації Ярослава Гоголь. Подяками та орденами, одним з яких є орден Володимира Великого, нагороджено першого заступника голови РДА Володимира Лемчака. Почесні нагороди з рук духовенства отримали голова районної ради Михайло Головчук та депутат районної ради Ярослав Паранюк. Подяками від духовенства та районної влади нагороджено меценатів, які фінансово допомогли у будівництві статуї Божої матері та осіб, що безпосередньо проводили будівництво. Завершилося дійство духовними піснями та віршами на релігійну тематику. А на знак миру у небо діти випустили 7 голубів.

  На завершення голова райдержадміністрації Ярослава Гоголь звернулася до учасників з привітальним словом: «Дорога моя рідна громадо. Напевно ніколи в житті я не мала такої честі. І сьогодні, стоячи перед вами, я обіцяю вірно служити своїм людям. Богородиця, при в’їзді у наше містечко, має символізувати любов, мир і спокій, а ці голуби, як символ, нехай понесуть нашу щирю любов по всій Україні, по всій Землі. Слава Україні».

   

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150