У Буковелі взимку стрибають на сніг, а влітку на воду

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На базі туристичного комплексу «Буковель» вперше відбулася відкрита першість області з фрістайлу на водному трампліні «Bukovel Splash Contest».

  Змагання відбувались у кількох вікових категоріях та в різних видах фрістайлу, зокрема з дисципліни лижна акробатика, могул, слоп-стайл.

  Почесний гість змагань та суддя, триразова учасниця олімпійських ігр Надія Діденко, переконана, що водний фрістайл не менш видовищний і складний ніж зимовий.

  «Спортсменам насправді не складно пристосуватись до літнього варіанту трампліну та стрибків у воду, проте тут є свої особливості. В принципі на цьому трампліні значно більша швидкість спуску та й приземлитися правильно на воду важче ніж на сніг. Величезний плюс фрістайлу на водному трампліні – це безпека, адже саме тут можна дуже точно відпрацьовувати складні стрибки та приземлення, не отримуючи травм у разі невдалих спроб», – говорить Н.Діденко.

  Судді оцінювали амплітуду стрибків, техніку виконання, складність, видовищність, фігуру та приземлення.

  Відмінні результати у дорослій групі серед чоловіків показали представники лижної школи ТК «Буковель». Назар Грейда та Сергій Чміль з рівною кількістю балів поділили перше місце, а другим з невеликим відривом став Андрій Іванців.

  Серед жінок золото виборола учасниця Олімпіади, член збірної України Надія Мохнацька, другою стала вихованка Bukovel Ski Skchool Тетяна Петрова і бронза у Юлії Грейди вихованки школи «Олімп», місто Івано-Франківськ.

  Змагання організовано з ініціативи Bukovel Ski Skchool вперше, проте, як запевняють організатори, вже наступного року планують провести відкриту першість Західного регіону, адже фрістайл на водному трампліні це дуже видовищний вид спорту, який і влітку дає змогу спортсменам підтримувати форму та відточувати майстерність.

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150