У День Соборності України підписано Угоду про спільні дії Об’єднаних опозиційних сил!

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Софійському майдані Києва відбувся мітинг об’єднаних опозиційних сил для відзначення Дня Соборності України.

  На початку мітингу відбулася молитва предстоятелів і глав Церков України, релігійних лідерів країни. Молебен за єдність України очолили Митрополит Львівський і Сокальський Української православної церкви Київського патріархату, голова Синодального управління у справах духовної освіти Димитрій, Єпископ Васильківський УПЦ КП, вікарій Київської єпархії Феодосій, Єпископ Вишгородський УПЦ КП, вікарій Київської єпархії, керуючий справами Київської Патріархії Агапіт, Архиєпископ Білоцерківський, вікарій Київської єпархії УПЦ КП Олександр, єпископ Подільський Української автокефальної православної церкви Володимир, протоієрей Петро Зуєв, керівник відділу інформації та зв’язків із громадськістю Київської єпархії УПЦ, заступник Старшого єпископа Української Християнської Євангельської Церкви Микола Саламаха, Президент Всеукраїнського союзу християн віри євангельської Михайло Паночко.

  Учасники мітингу принесли державні прапори, партійні прапори «Батьківщини», «Народної самооборони», «Фронту змін», «Свободи», «Народного руху України», «Реформи і порядок», «Удару», «Нашої України», «Громадянської позиції».

   На мітингу зібралися лідери опозиції – Олександр Турчинов, Сергій Луценко, Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок, В’ячеслав Кириленко, Віталій Кличко, Анатолій Гриценко, Микола Томенко, Тарас Стецьків, Юрій Кармазін, Юрій Гримчак та інші.

  Олександр Турчинов зачитав листа із привітанням від лідера опозиції Юлії Тимошенко. «У цей святий для України день, в день соборності нашої держави, я закликаю і благаю Вас про соборність та єдність сил демократичної опозиції. «Одна команда – одна перемога!» – це єдине гасло, яке сьогодні має бути на озброєнні опозиції», – вважає Тимошенко.

  Український письменник Василь Шкляру своєму виступі підкреслив, що Соборність України – це не лише об’єднання земель. «Український народ цікавить здатність об’єднатися у єдиному наступі проти ворога», – наголосив письменник. Звертаючись до лідерів опозиційних партій – Турчинова, Яценюка, Гриценка, Шкляр наголосив, що поодинці їхні політичні сили не в змозі перемогти. «Лише об’єднання – шанс здобути перемогу!», – резюмував Василь Шкляр.

  Віталій Кличко у своєму виступі наголосив, що «лідери української опозиції Юрій Луценко та Юлія Тимошенко обов’язково повинні взяти участь у парламентських виборах».

  «Ми домовилися як опозиція. Це сталося!», – заявив Арсеній Яценюк, анонсуючи підписання угоди про спільні дії об’єднаної опозиції.

  Лідери та представники опозиційних партій та рухів підписали Угоду про спільні дії Об’єднаних опозиційних сил.

  «Ми наголошуємо, що єдиним опонентом для Об’єднаної опозиції є чинний режим і ті політичні сили, які його уособлюють. Тому ми відмовляємось від публічної взаємної критики та декларуємо принцип взаємоповаги і взаємного непоборювання між усіма опозиційними політичними силами», – наголошується у заяві.

  Нагадаємо, що саме на Софійському майдані 22 січня 1919 року було проголошено Універсал про Єдину Соборну Україну.

  Фото взяте з офіційних сайтів : "Фронт змін", "Народна самооборона", "НРУ"

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150