У Долині встановили антивандальний спортивний майданчик (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Днями на території дитячо-юнацької спортивної школи був відкритий спеціалізований спортивний майданчик. Так зване антивандальне спортивне устаткування, виробником якого є київська компанія «Інтер-Атлетіка» нараховує 13 різноманітних тренажерів, інформують у міській раді.

  Це вже другий такий спортивний майданчик в місті. Міські комунальники встановили його, враховуючи доцільність, в густозаселеному житловому масиві. Ще один успішно діє на території відпочинкової зони парку-озера. Там також щодня людно.

  У відкриті майданчика взяли участь міський голова Володимир Гаразд, перший заступник голови районної державної адміністрації, депутат міської ради Ігор Лисейко, начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Володимир Сподар, директор дитячо-юнацької спортивної школи Віктор Яцків. До освячення споруд майданчика був запрошений о. Богдан Тисяк.

  На тренування приходитимуть і дорослі, і діти. Директор міської спеціалізованої загальноосвітньої школи №6 Георгій Василюк у своєму виступі подякував владі міста за належну турботу про всебічний розвиток підростаючого покоління. А один з жителів Долини, який прийшов на відкриття майданчика зі своїм маленьким сином, під час спілкування з кореспондентом повідомив, що тепер на тренування приходитиме зі всією сім’єю, та ще й друзів запрошуватиме.

   

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150