У Франківську молились за добрі дороги та освячували мотоцикли – фестиваль «Вгору серця»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Машина ДАІ, фіра з конями, яка везе журналістів, понад сотню роверистів та байкерів, а також оригінальні ретро-автомобілі – у такий спосіб в Івано-Франківську вчора прославляли Бога. Дивовижна колона проїхалась цетром міста, несучи усім присутнім радісну звістку «Христо Воскрес!»

  Вже другий рік поспіль в рамках святкування Дня міста в Івано-Франківську відбувся авто-вело-мото-кінний пробіг на знак відкриття християнського фестивалю «Вгору серця». Учасники пробігу зібралися зранку на "Автоливмаші" біля образу "Христос благословляє подорожніх", що намальованій на бетонній стіні заводу. Там відбулася спільна молитва за усіх водіїв, подорожуючих та за добрий стан доріг.

  Усіх присутніх розважали християнським міні-рок-концертом, під час якого виступили «Перкалабські придатки», гурт «Глорія», тріо: Андрій Савка, Володимир Бандрівський, Андрій Винницький та гурт «Світло любові». Святі отці освятили всі транспортні засоби та їх власників і колона рушила в дорогу за маршрутом: вул. Юності-Незалежності-Вічевий майдан.

  Впродовж дня на Вічевому майдані відбуватиметься християнський фестиваль «Вгору серця». Метою фестивалю є глибше пізнання та популяризація сучасних християнських традицій з усіх куточків України. Щороку Фестиваль Христового міста об’єднує дитячі та хорові колективи, естрадних співаків, композиторів та всіх хто бажає прославляти Бога. Вгору серця – це місце зустрічі митців, відкриття нових імен та спільне возвеличення Творця, зауважує організатор дійства Ярема Стецик.

  Після концерту пробіг послідує до церкви св.Петра і Павла, де відбудеться облаштування Саду сакральних фігур, зроблених місцевими ковалями.

  Галицький кореспондент

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150