У Франківську на Вічевому майдані “фестивалили” діти

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 21 вересня, на Вічевому майдані Івано-Франківська відбувся другий щорічний Фестиваль дитячого дозвілля, організатором якого є КП ІФМРІЦ та Міський центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

  В Івано-Франківську працює дуже багато різноманітних гуртків та студій: спортивних, вокальних, мистецьких, де діти можуть навчитися бойовим мистецтвам, гімнастиці, танцям, вокалу, ракетобудуванню, робототехніці, ліпці з глини, квілінгу, карвінгу, малюванню, тощо. Проте не усі дорослі і не усі маленькі мешканці міста знають про ці гуртки. Саме тому і виникла ідея відзначати Фестиваль дитячого дозвілля, щоб одночасно зібрати більшість гуртків та секцій міста, щоб діти змогли побачити, чим цікавий той чи інший дитячий клуб, мали змогу спробувати свої сили у різних видах мистецтва чи спорту та навчилися цікаво і змістовно проводити свій вільний час.

  Оскільки 21 вересня відзначають Всесвітній день миру, тематика цьогорічного фестивалю була патріотичною. Юні артисти виконували патріотичні пісні, відбувся дитячий брейн-ринг на тему історії України, проходили презентації та майстер-класи дитячих студій, показові виступи спортивних шкіл, танцювальних та вокальних студій, цікавинки творчих майстерень, був представлений і міні-зоопарк.

  Особливістю свята став благодійний ярмарок «Дитяче милосердя», під час якого вдалося зібрати 2168 грн. Ці кошти діти передадуть пораненим військовим, жителям Івано-Франківська, які зараз перебувають на лікуванні у госпіталі.

  Діти також писали листи військовослужбовцям, малювали для них малюнки, розфарбовували голубів миру, якими прикрасили велику кулю, що символізувала нашу планету.

  Свято вдалося, до нього приєдналося чимало маленьких мешканців Івано-Франківська. Та й багато батьків змогли цікаво провести час з дітьми та долучитися до різноманітних конкурсів. Було на фестивалі й багато мешканців південних та східних областей України. Дорослі із сльозами на очах дивилися, як граються їхні діти, та вголос мріяли про той день, коли такий фестиваль, свято миру, добра та любові, можна буде провести і в їхньому рідному місті.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150