У Яремче дорогою на “Черемош-Фест” розписалися боєць ДУКу та його наречена із Сум

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 24 липня, у Яремче офіційно оформили стасунки боєць 4-го запасного батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Віталій із Калуша та його наречена Анастасія з Сумщини, пише Стик.

  Під час Революції Гідності Настя навчалася у одному із Харківських ВНЗ і шукала в інтернеті однодумців, з якими вона б поїхала на Майдан. Так через соціальні мережі і познайомилися прикарпатець із сумчанкою. Щоправда у революційному Києві їм так і не судилося зустрітися… Були там в різний час.

  Особисто зустрілися молодята минулого року у травні на фестивалі «Черемош-фест» і відтоді уже всюди разом. Цьогоріч Віталій з Настею їдучи на той же фестиваль «Черемош-фест», дорогою заїхали до яремчанського РАЦСу де й офіційно скріпили свої стосунки. «Те що ми сьогодні розписалися в Яремчі – випадок долі. – розповідає Анастасія. – Ми просто шукали місця де нас розпишуть, саме цього дня. Так сталося, що саме в Яремчі нам в цьому посприяли».

  На питання що робитиме Анастасія, якщо її коханий повернеться на передову, вона без вагань відповіла, що піде разом з ним.

  Молодят до Яремчі приїхали привітати не тільки батьки, а й військові побратими на чолі із командиром 4-го батальйону ЗБАТ ДУК-ПС Віктором Тихеньким.

  Олег Дзем’юк

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150