У Івано-Франківська з’явився логотип

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні у конференц-залі готелю "Станиславів" було представлено логотип нашого міста. Розробили його команда Aimbulance. На презентації було представлено банери, футболки та значки з візуальним брендом Івано-Франківська. А також фірмовий шрифт, систему вуличної навігації (навігаційні стенди та вказівники), дизайн вуличних аншлагів, навігаційні піктограми для різних частин міста, вивіски для комерційних будівель та правила розміщення інформаційно-рекламних конструкцій.

  Презентація складалася з кількох частин. Перша частина складалася з того, як автори підходили до створення стилю та звідки брали ідеї. Друга – презентація самого стилю та сам логотип. І третя частина це використання цього стилю в житті міста" – На конкретних прикладах було показано, як можна змінити на краще вигляд нашого міста.

  Логотипом міста стала архітектурна частинка міста – міська ратуша, але не в такому ракурсі, якою ми її бачимо кожного дня, а її вид зверху. Можливо не всі знають, але зверху вона виглядає наче хрестик на вишивці. Довкола цього логотипа творці придумали безліч неординарних ідей.

  "Було складно визначитися з чим ми маємо працювати. Ми над цим проектом працювали з нашим канадським колегою, який має дуже особливе відношення до візуальних стилів. Й коли ми це почали обговорювати, нашим завданням було передати стиль та дух міста. Ми розробляємо стиль не лише для мешканців міста, тому він повинен бути глобальним, як у підходах так і у сприйнятті. Він повинен бути зрозумілим всім." – розповів Роман , один з автор проекту.

  Завдяки аналізу, було вибрано кілька варіантів: Бастіон у вишитому форматі фортеці(може використовуватися для позначення історичних місць), символ"Станіславівський феномен"(культурні об’єкти), ялинки ( для туристичних та географічних об’єктів ) та гуцульський топірець(для позначення етнографічних виставок та програм).

  Зараз втіленням ідеї в життя займатиметься ініціативна група. Будемо сподіватися, що ця чудова ідея набуде швидкої популярності.

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150