У Івано-Франківську відбулася презентація “Сторінками української книги”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  8 листопада о 12:00 у фортечній галереї "Бастіон" відбулося урочисте відкриття презентації сучасної української книжкової продукції місцевих видавництв та авторів "Сторінками української книги". Відкриття проходило під музичний супровід струнного ансамблю "Quattro Corde".

  На книжковому ярмарку розмістилися стенди місцевих видавництв, таких як "Мантикора", "Нова Зоря", а також численних книгарень міста. На презентації зібралися сотні людей, яким небайдужа українська книга та її доля.

  "В планах – щоб ми стали складовою відродження української книги та культури. Спочатку, коли ми тільки підняли таку ідею, було багато скепсису. Але ось сьогодні і завтра в нас відбуватимуться чудові, живі і небуденні заходи. Дякую всім, хто це організував", – заступник голови ОДА Сергій Адамович.

  "Якщо глянути в історію, то більше ста указів московських царів і радянської влади були спрямовані на заборону української мови. Роки незалежності, на жаль, теж небагато зробили для її збереження. Але сьогодні українська мова набирає великої популярності. В Івано-Франківську протягом року було виділено понад 1 млн гривень на видання книг українських письменників, також понад 500 тисяч гривень виділили на придбання україномовних книг для бібліотек", – заступник міського голови Михайло Верес.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150