У Калуші 507 танцівниць східних танців встановили рекорд

 • 180x150
 • Опубліковано:

  О 14.25 у Калуші на площі Героїв 507 танцівниць східних танців віком від 3 до 45 років встановили рекорд України із масового та одночасного виконання східних танців. Рекорд засвідчили представники національного проекту “Книга рекордів України”.

  Рекорд встановили учасниці всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Кубок Прикарпаття”, який триває у Калуші, і на який з’їхалися школи східного танцю з усієї України. У рекорді взяли участь і танцівниці з Калуша — студія східного танцю “Магія сходу”, яка є організатором фестивалю. “Кубок Прикарпаття”.

  У встановленні рекорду взяли участь також відомі танцівниці беллідансу: Ірина Сватовська — чемпіонка України, чемпіонка Євпропи по версії УАВСТ, чемпіонка конкурсу INTERNATIONAL OPEN, участниця чемпіонату світу 2010 року (Каїр, Єгипет), срібний призер категорії Superstar Бал — Белліденс 2011, кращий хореограф-постановник 2012 року та Аліна Рудакова — чемпіонка України серед професіоналів по версії АСТУ (Асоціації Спортивного Танцю України ) 2011 року, чемпіока України по беллідансу.

  Представники проекту «Книга рекордів України» зафіксували: рекорд встановлено, участь у ньому взяли 507 виконавців.

  Калуш удруге став місцем встановлення танцювального рекорду. 27 травня 2011 року у Калуші відбулося встановлення рекорду за кількістю танцюючих віденський вальс.

  “Родзинкою” святкування Дня міста стало встановлення всеукраїнського рекорду з кількості людей, які одночасно танцюють віденський вальс. Як результат — 1600 калушан зробили це! Вікова категорія учасників складала від 5 до 88 років. Синхронний танець під романтичну мелодію композитора Євгена Доги з кінофільму “Мій лагідний і ніжний звір” тривав три з половиною хвилини. Серед членів експертної комісії, яка фіксувала рекорд, крім представника “Книги рекордів України”, були “Міс Прикарпаття-2011” калушанка Лілія Озарко та триразовий учасник Олімпійських ігор Роман Вірастюк. Ідея встановлення рекорду належала танцівнику Юрію Косовичу. Над організацією та втіленням проекту працювала заступник міського голови Оксана Табачук. 

  Вікна

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150