У Крилосі вперше за останні століття висвятили єпископа

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У с.Крилос Галицького району відбулася Всеукраїнська проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Просто неба, на мурах давнього собору, тисячі прочан молилися за мир в Україні. В урочистій Літургії, яку відслужив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, взяли участь понад 20 владик та 450 священників з України.

  – Перед чудотворним образом Крилоської Матері Божої, благаємо життя для братів наших і сестер на Сході України. Щоб не проливалася кров у країні, не гинули наші хлопці і не плакали наші жінки та матері, не сиротіли наші діти, не порожніли наші міста і села, – зазначив під час проповіді Блаженніший та додав: – Існує багато перед нами труднощів. Проте Господь є поміж нами. Він є той, що животворить і Його присутність є запорукою нашої непереможності, нашої сили і надії.

  Цьогоріч Проща стала особливою подією для Крилоса, оскільки Івано-Франківська єпархія УГКЦ отримала нового єпископа, отця Йосафата Мощича. Головним святителем нового єпископа Йосафата став Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, а співсвятителями – два митрополити: владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський, і владика Володимир (Війтишин), Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський.

  – Сьогодні владика Йосафат поклав на Божий престол своє життя і через його служіння Господь буде животворити свою Церкву. Бо завданням єпископа є навчати і проповідувати Євангеліє, освячувати народ Святими Тайнами Церкви і скеровувати люд до Бога. Нехай Дух Святий через вас освячує людей, а ваше слово – буде словом «Доброї Новини», якою через вас Господь хоче потішити серце своїх людей, – сказав Блаженніший Святослав, звертаючись до новохіротонізованого єпископа.

  Участь в Прощі також взяли представники влади – міністр культури Євген Нищук, віце-прем’єр Олександр Сич, голова облдержадміністрації Андрій Троценко та голова облради Василь Скрипничук.

   

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150