Учасника АТО урочисто привітали зі святом

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Учора, 30 березня, замісник командира взводу батальйону "Донбас" відсвяткував свій день народження. Привітати його зі святом з тортом і подарунками прийшли громадські активісти благодійного фонду "Сила Прикарпаття".

  Заступник командира взводу батальйону "Донбас" в зоні АТО перебуває з 15 вересня 2014 року. Нині військовий на ротації, тож громадські діячі намагалися влаштувати свято для героя, щоб його день народження не залишився поза увагою. Доброволець чекає видачі посвідчення учасника бойових дій, без нього не можна отримати ні пільги на комунальні послуги, ні земельну ділянку. Заробітня платня у добровольців низька, зауважує заступник керівника взводу – 980 гривень, разом з добовими, які платять за перебування в зоні АТО виходить 4780 гривень. 

  Військовослужбовець розповідає, у його взводі 17 чоловік. Це ті люди, на яких можна покластися і розраховувати у складних ситуаціях, з якими хоче служити далі і легко знаходити спільну мову. Після Великодня військовий знову повернеться на схід захищати країну, а нині радіє можливості провести свята у колі рідних.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150