Учнівську благодійну виставку презентували депутатам Івано-Франківської обласної ради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За ініціативи педагогічного та учнівського колективів Вищого художнього професійного училища №3 м. Івано-Франківська в приміщенні облдержадміністрації представлена для продажу виставка учнівських робіт.

  За словами директора закладу Наталії Коростіль, благодійна акція організована для підтримки двох випускників училища, котрі зазнали поранень на Сході нашої країни і сьогодні перебувають на лікуванні. На знак підтримки педагоги та учні закладу прийняли спільне рішення про збір коштів для лікування хлопців, презентувавши для продажу вироби, виготовлені учнями. У рамках виставки представлені численні картини, дерев’яні скриньки та предмети побуту, вишиті ікони, а також новорічні прикраси.

  Варто зазначити, що виставка проходить не вперше. Вихованці училища неодноразово брали участь у благодійних акціях, зокрема, виготовляли Ангелів-оберегів, закуповували теплий одяг для бійців, а на даний час плетуть маскувальну сітку для військових АТО.

  Окрім того, в художньому салоні училища також представлені роботи дітей. Кожен небайдужий має змогу долучитися до благодійної справи, придбавши сувенір.

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150