Українці висловилися за вступ до ЄС та НАТО на інтернет-референдумі

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Менш однозначним виявилося голосування за мовним питанням.

  Канал "1+1" провів опитування "Всенародний інтернет референдум", на якому українці однозначно підтримали необхідність вступу до НАТО та приєднання до Євросоюзу.

  Інтернет-користувачі мали змогу висловитися з приводу трьох питань: вступу до НАТО, інтеграції з Євросоюзом та впровадження в Україні двох державних мов – української та російської.

  Так, більшість опитаних висловилася за вступ України до НАТО (майже 80 тис. осіб). Негативно на відповідне запитання відповіли менше 35 тис. опитаних.

  Крім того, українці активно підтримали тезу, що Україна має подати заявку на вступ до ЄС. "Так" відповіли більше 88 тис. осіб, що складає 77% опитаних. Менш однозначним виявилося голосування за мовним питанням. Так, дві офіційні мови в Україні підтримали менше 49 тис. опитаних (43%), негативно висловилися дещо більше респондентів – 65 тис. осіб, що складає відповідно 57%.

  Зазначимо, що в опитуванні взяли участь більше 100 тис. осіб. Голосувати могли лише інтернет-користувачі, що знаходяться в Україні. Таким чином намагалися виключити фактор ботів.

  Варто наголосити, що опитування не є репрезентативним.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150