В “Бастіоні” презентували “Весняно-польові роботи 2014” з АКС, СВД і РПГ

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Сьогодні в галереї "Арт-На-Мур", що в "Бастіоні", Івано-Франківськ, о 17:00 презентували "Весняно-польові роботи 2014". Авторами експозиції є художники Сергій Григорян та Микола Джичка. На експозиції були представлені такі роботи, як АКС – Анти-Комуністичне Средство, СВД – Сапа Від Диверсантів, РПГ – Рідні Повстанські Граблі, та багато інших. Також відбувся невеличкий перформенс з "домашньою тваринкою".

  В країні, де провідною галуззю є сільське господарство, існує такий вислів: "раз на рік стріляє навіть віник". Цей раз на рік наступив цієї весни, і стріляти почали не лише віники, а й інші знаряддя. Сапа перетворилась на снайперську гвинтівку, лопата стала кулеметом, а міцні дідівські вила набули обрисів АК. Порятунок народу від шкідників – в руках самого народу, як стверджують художники.

  "Ідея така зародилася тоді, коли я дивився 1+1, і там брали інтерв’ю в вояків АТО, яким не дали ніякої зброї. І ці солдати питали – чим нам воювати? Лопатами, граблями, чим? От так і з’явилася ця ідея. А ще одного разу я вирішив зробити із тачки танк. Проект був абсурдний, як і епоха, в яку ми живемо. Плакати тут недоречно, залишається сміятися з цього всього абсурду", – прокоментував Сергій Григорян, художник і автор ідеї.

   

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150