В “Бастіоні” розпочався благодійний ярмарок “З надією в 2015”

 • 180x150
 • Опубліковано:

   13 грудня в 11:00 в "Бастіоні" розпочався  благодійний ярмарок "З надією в 2015". Організатором є Валентина Печарська, яка періодично проводить подібні благодійні заходи. Метою саме цього ярмарку є збір коштів на лікування хворої дівчинки, якій потрібне лікування в Німеччині. В ярмарку беруть участь близько 25 майстрів, а триватиме він впродовж цих суботи та неділі – 13 і 14 грудня.

  "Дівчинку, якій ми прагнемо допомогти цього разу, звати Сідун Іринка. Їй два з половиною роки, і в неї страшний діагноз – важка енцефалопія мозку. Вся сума потрібна їй на січень 2015 року, тому ми прагнемо подарувати їй трішки надії. Батьки активно займаються її здоров’ям, вже об’їздили багато країн в пошуках лікарів, що зможуть їй допомогти. Наразі дівчинці потрібна дуже дорога реабілітаця в Німеччині.

  Цього разу у нас така схема: кожна майстриня дає на благодійність стільки грошей, скільки вважає за потрібне. Або вона може надати певну кількість товару нам на реаліазацію. На цьому ярмарку зараз 17 столів, за якими торгує близько 25 майстрів", – зазначила організатор ярмарку Валентина Печарська.

  "Про цей ярмарок мені розказала знайома-хендмейдер. Я вже не вперше беру участь у подібних ярмарках, це відбувається десь кілька разів на рік. Цього разу я надала певну частку своїх виробів на продаж, на суму в районі ста гривень. Мене дуже тішить новорічна музика, яка тут грає – вона створює святковий настрій. Цей ярмарок уже відвідало доволі багато людей, які цікавляться хенд-мейдом. Асортимент товарів – дуже широкий, від прикрас на ялинку і елементів декору до сережок ручної роботи та власноруч пошитого майстринями одягу", – розповіла хендмейдер Наталя Крайник, учасниця ярмарку.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150