В “Бастіоні” відкрилась виставка витинанок Анни Дем’янчук “Після тебе”

 • 180x150
 • Опубліковано:

    28 листопада у фортечній галереї "Бастіон" відкрилася виставка авторських витинанок Анни Дем’янчук "Після тебе". Для молодої мисткині це дебют, адже до цього вона брала участь лише в колективних виставках.

  Анна – студентка кафедри дизайну НЛТУ, організатор мистецьких та благодійних вечорів. Раніше брала участь у виставках "Натхненні природою" та "Осінь текстури". Її життєве кредо – "Не пройти повз життя мимо".

  "Сьогодні я відкриваю в вашому місті виставку витинанок. Вони з’явилися у моєму житті дивним і важким способом. В цьому мереживі вплетена моя біль, оскільки два роки тому померла моя троюрідна сестра Юлія. Вона найбільше хотіла, щоб я займалася творчістю, тому все, що я роблю – для неї. Моя сестра залишила мені силу і тепло. Ця виставка спирається на такі символи, як жінка і пам’ять. Сама я з Надвірної, і це моя перша власна виставка, до цього я брала участь лише в колективних. Сьогодні я представляю мистецьке об’єднання "Текстура". Ще я займаюся графікою, а навесні ми будемо робити новий проект з дуже великими витинанками", – розповіла журналістам Анна Дем’янчук.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150