В Богородчанах відкрили реабілітаційний центр для дітей з обмеженими можливостями

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 26 листопада, в  Богородчанах відбулося урочисте відкриття реабілітаційного центру для дітей з обмеженими функціональними можливостями – яких об’єднує благодійна організація «Світла Надія».

  В урочистостях з цієї нагоди взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олександр Бойчук, депутат районної ради – меценат Ярослав Паранюк, діти та їхні батьки, представники «Карітас Україна» та «Карітас Фульда».

  Відкриття центру стало можливим завдяки підтримці «Карітас Фульда» (Німеччина) в рамках акції «Людина» та Богородчанської райдержадміністрації. Представники «Карітасу Фульда» на чолі з доктором Крістіаном Шарфом урочисто передали обладнання для тренажерного залу.

  «Бажаю вам діти, щоб ви росли щасливими, здоровим і радісними. Думаю, що це подароване обладнання вам в цьому допоможе», – зазначив Крістіан Шарф.

  Богородчанська райдержадміністрація допомогла благодійній організації «Світлій Надії» з пошуком приміщення для розміщення обладнання та встановленням пандусу. Діти для гостей читали патріотичні вірші та співали пісні, чим висловили свою вдячність за привернуту до них увагу.

   

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150