В день народження Шевченка, Шевченко подарував бібліотекам твори Шевченка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутат обласної ради Олександр Шевченко зробив подарунок бібліотекам міста з нагоди дня народження свого славетного однофамільця Тараса Григоровича Шевченка, у книжковий фонд бібліотек безкоштовно було передано понад 200 книг, серед яких, «Кобзар» Тараса Шевченка, книги сучасних українських авторів Марії Матіос, Юрія Андруховича, Ірен Роздобудько, Ліни Костенко та інших, книги зарубіжних авторів, українські народні казки та книги для студентів з фінансів, економіки підприємства та готельного бізнесу.

  «Зараз в бібліотеку переважно ходять діти шкільного віку та студенти. Теперішні читачі віддають перевагу українським авторам та українській книзі, але нажаль зараз бібліотеки не так часто отримують нову літературу, тому ми раді таким подарункам, які зробив Олександр Леонідович, адже як відомо, книжка – це найкращий подарунок», – сказала Людмила Василівна Бабій, директор обласної універсальної наукової бібліотеки.

  «Я з дитинства пишався, що ношу таке славне українське прізвище Шевченко, а ще й до того Тарас Шевченко був одним із моїх улюбленим авторів в школі. Бібліотеки зараз переживають не легкі часи, як і країна загалом, тому їм потрібна підтримка і допомога, адже бібліотека – це те місце, де молоді люди можуть почерпнути багато корисного для себе, розширити свій світогляд і кругозір», – підсумував Олександр Шевченко.
   

  (Visited 55 times, 1 visits today)
 • 180x150