• 180x150
 • В драмтеатрі вітали медиків з професійним святом (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:
  13 червня в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Франка вітали лікарів та медичних працівників.

  Голова облдержадміністрації Олег Гончарук у своєму вітальному слові висловив подяку медикам за їх важку, благородну, нелегку щоденну працю на Прикарпатті та у зоні бойових дій, яка викликає повагу. Також голова ОДА наголосив, що влада докладатиме максимум зусиль, щоб вирішувати проблемні питання в галузі охорони здоров’я та соціального захисту медичних працівників.

  Працівників галузі охорони здоров’я області нагородили почесними відзнаками, зокрема, медалями «За заслуги перед Прикарпаттям», «За врятоване життя», грамотами обласної державної адміністрації, спільними грамотами облдержадміністрації та обласної ради, Івано-Франківської міської ради.

  Також медики отримали грамоти і подяки Архієпархіального управління УГКЦ, подяками від спілки учасників АТО, іншими нагородами.

  Під час урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам’ять медиків-добровольців із Прикарпаття Ярослава Чомка та Богдана Ризанича.

  Слід також додати, що у фойє обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка з нагоди професійного свята відбулася виставка творчих робіт медичних працівників Прикарпаття.

 • 180x150
 • Блоги

  Іванна

  Стандартизована школа

  Освітній процес в Україні стандартизований. Є певна система

  Іванна

  Все починається з нас…

  Нещодавно з Сходу України приїхав друг. З ним постійно тримав

  Іванна

  Новий рік в новій Україні

   2014 рік – це рік великих втрат для України, про нього не

  Іванна

  Кандидати в депутати агітують священними реліквіями

   – Нарешті! – щиро вигукнув, прочитавши в газеті, що

  Іванна

  Беніто Муссоліні про війну з Росією

  Кожен політик є державотворцем, а отже впливає на хід історії.