В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому на Сході Петру Безпалько

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в Івано-Франківську урочисто відкрили та освятили дошку Герою України, заступнику командира взводу спецпідрозділу «Беркут» УМВС України в Івано-Франківській області Петру Безпалько.

  Дошку відкрили на будівлі школи № 28 (вул. Чорновола 130), в якій навчався Петро. Вшанувати пам’ять героя прийшли учні школи, родичі, друзі, колеги.

  «Кожен військовий, який їде на Схід їде з благословенням духовенства та дитячими малюнками й листами. Я переконаний, що наш побратим, Петро Безпалько, є гідним прикладом патріотизму й відданості у служінні нашому народу для всі наступних поколінь», – зазначив начальник УМВС в Івано-Франківській області Микола Семенишин.

  Хоч увесь день в місті було похмуро й дощило, через кілька хвилин після того, як стягнули полотно з анотаційної дошки герою – засяло сонце.

  Отець, який освятив дошку, назвав це передвісником того, що мир настане на нашій землі.

  Анотаційну дошку відкрито у рамках проекту «Івано-Франківськ – місто героїв».

  Нагадаємо, 9 травня 2014 року Петро Безпалько перебував у гелікоптері, котрий після розвантаження продуктів харчування та проведення ротації особового складу на 5-у блокпосту повертався з позицій в районі гори Карачун (м. Слов’янськ). Гелікоптер був обстріляний з лісосмуги та підбитий; загинуло 12 чоловік: 6-ро – з Національної гвардії України, разом з 2 членами екіпажу, та 6-ро – із спецпідрозділу МВС України.

  20 червня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» I ступеня (посмертно).

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150