В Івано-Франківську відбулася смолоскипна хода (фото, відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Таким чином 29 серпня молодь Івано-Франківська вшанувала пам’ять героїв бою під Крутами. Нагадаємо, тоді студенти вийшли проти багатотисячної російської армії, аби затримати їх просування.

  На захід прийшло кількасот молодих франківців та вже традиційно була відсутня партійна символіка.

  Один із співоорганізаторів заходу Віталій Меріонов говорить, що такі історичні події повинні закарбовуватися у нашій свідомості.

  "Смолоскипною ходою ми вшановували пам’ять тих студентів-героїв ,які 29 січня далекого 1918 року під Крутами віддали своє життя за неньку-Україну. Їх було всього лиш 300 чоловік, багато з них в перший раз тримали зброю в руках, але це їх не лякало дати опір 4 тисячній більшовицькій армії. Багато з них полягло.", – розповів громадський діяч.

  Також пан Мерінов проектує ті події на сьогодення.

  "Хоча ця битва не відігравала вагомої ролі у тодішній ситуації,але цей вчинок став символом патріотизму та незламності українського народу, і запевнив наших ворогів,що рано чи пізно Україна стане незалежною державою.", – коментує Віталій Мерінов, – "Жаль, що так мало молоді долучається до подібних акцій, їм байдуже..байдуже на тих, хто віддав своє життя за те,щоб ми жили в незалежній країні."

  На жаль, не обійшлося без непорозуміння.Під час ходи КУН вкотре підняв свої прапори. Мабуть, партійне керівництво не розуміє, що порушуючи загальні домовленості, КУН втратить свого останнього виборця…

  На кінець ходи молодь взяла участь у поминальній панахиді за загиблими.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150