В Івано-Франківській області опрацьовуються перспективи створення реабілітаційного центру для дітей

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В області є перспектива для створення на базі Будинку дитини у Надвірній реабілітаційного центру для дітей.

  Про це йшлося під час робочої поїздки у заклад заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Сергія Адамовича.

  «Розглядаються можливості облаштування на території дитячого будинку в Надвірній реабілітаційного центру обласного масштабу, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Роман Мельник. – Потреба така на сьогоднішній день особливо актуальна, у нас є дуже багато діток, яким необхідна реабілітація після лікування».

  За даними департаменту, нині на Івано-Франківщині проживає майже 7 тисяч дітей з обмеженими можливостями. Більшість з них (в середньому дві третини від загальної кількості) мають шанси на успішну реабілітацію після наслідків складних хвороб. Відновлювальні заходи необхідні, в першу чергу, дітям з різними вадами розвитку, захворюваннями центральної нервової системи, розладами психіки, слуху, ендокринними хворобами, патологією слуху.

  Для проведення реабілітації, стверджують медики, в області є база, відповідні фахівці та можливості для оснащення майбутнього закладу необхідним обладнанням.

  «Маємо налагоджені контакти з європейськими партнерами, тож зможемо обладнати центр сучасною медичною технікою для того, щоб проводити реабілітацію дітей, – переконаний Сергій Адамович. – Спробуємо залучити інвестиції, грантові кошти».

  На сьогодні у Будинку дитини перебуває 50 дітей, створено 15 місць для паліативних хворих.
   

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150