В івано-франківському ресторані наліпили тисячу вареників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У ресторані "Біле і чорне", що в Івано-Франківську встановили новий рекорд України у категорії "кулінарія, масові заходи": найбільша кількість одночасно приготовлених вареників із капусти. У закладі наліпили одну тисячу штук "козацької смакоти".

  Влансиця ресторану "Біле і чорне" Оксана Мельник розповіла, що на рекорд витратили 6.5 кг борошна, близько 10кг капусти, до 27 яєць, 1.5 кг цибулі та 2 кг сала.

  Процес ліплення тривав 4 дні. А у  200 рекордних вареників було вліплено 5 видів сюрпризів, які мали певне значення. Наприклад, кільцо-  на одруження, горіх – на здоров’я, перець – на пекуче життя,  копійка – на багатство, а корок-  на розгульне життя в новому році.

  Гості й учаники заходу з цікавістю дегустували вареники, намагаючись розкушувати сюрприз, щоб знати, що їх чекатиме в новому році.

  Експертами націнального проекту книги рекордів Укаїни виступили : Ганна Крисюк , Галина Баранкевич, Оксана Микицей, Олег Бочкур, Василь Печіль уважно перерахували всі вареники, оголосили новий рекорд Украіни та привітали ініціаторку з новим рекордом України.

  З словами Ганни Крисюк, рекорд у ресторані "Чорне і Біле" є першим на Прикарпатті в цьому році.

  "Приємно, що такі престижні заклади обласного центру, як "Чорне і Біле" популяризують українські традиції. Тому наша культура і звичаї в подібний спосіб, завдяки таким людям як Оксана Мельник, набирають статусу елітарності", – зазначила пані Крисюк.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150