В Івано-Франківську авторам ганебного законопроекту про “двомовність” “відрізали язики”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  4 липня 2012 року на площі перед ОДА Івано-Франківська "Свобода" провела театралізовану акцію, влаштувавши суд над авторами законопроекту про так звану "двомовність", а також над депутатами від Прикарпаття, які проголосували за ухвалення цього антиукраїнського закону.

  Автори цього ганебного документу та нардепи, котрі голосували "за", постали перед івано-франківцями у вигляді свинячих морд на палі. Під кожною головою – табличка із прізвищем. Серед "героїв" – Сергій Ківалов, Валерій Колестин, Вадим Колесніченко, Володимир Личук та Ігор Зварич. Усім їм "відрізали язики", які, за словами організаторів акції, відправлять поштою на їхні адреси.

  Організатор акції секретар міськради свободівець Руслан Марцінків наголосив: злочинці, які зазіхають на мову, заслуговують покарання. "Нардепів, що ганебно ухвалили закон про "двомовність", важко назвати людьми. Тому такі "портрети" їм личать більше. Вони виривають в українців мову, тому їм треба відірвати язики. Тепер "відрізані язики" ми надішлемо цим бандюкам поштою. Нехай вони усвідомлять, що ці їхні кроки безкарними не залишаться", – заявив свободівець.

  Зараз свинячі морди з відрізаними язиками стоять перед ОДА як символ майбутньої розплати за злочини.

  Також Руслан Марцінків закликав усіх українців виявити свою позицію та приєднатися до безстрокової акції протесту як в Івано-Франківську, так і в столиці.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150