В Івано-Франківську Богдан Бенюк продавав дитячі картини для потреб воїнів АТО

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в виставкому залі Національної спілки художників України відбувся благодійний аукціон на підтримку батальйону "Січ".

  Картини для продажу надали учні художніх шкіл міста Івано-Франківська. Всього на аукціоні представлено 29 робіт. Стартова ціна лотів різна й коливалася від 300 до 600 гривень. А кожен наступний крок коштував 100 гривень.

  На аукціон прийшов один з бійців батальйону, франківець Тарас Гуменюк. За словами хлопця, батальйон зараз розташований в селі Піски, Донецької області. Й попри перемир’я, їх постійно обстрілюють. Тому зауважив, що хлопцям на фронті дуже важливо знати, що про них пам’ятають й чекають вдома.

  Також на захід запрошувались відомі люди міста та бізнесмени, щоб ті відвідали аукціон та придбавши дитячу роботу, підтримали хлопців на передовій.

  Почесним гостем аукціону став Народний артист України Богдан Бенюк.

  "Це є надзвичайно щемливі такі речі, коли ти бачиш навколо ці шедеври. Я коли їхав, думав "Ну, дитячі малюнки, я їх бачив величезну кількість. Бійцям туди в зону АТО висилають їх безперервно". Але коли я побачив майстерні роботи – це мене якось так окрилило. Тепер я розумію. Що вона вартують не тих стартових грошей, що підписано під кожною роботою, а передачу тої великої любові бійцям на східних кордонах України ", – зазначив він.

  Кошти будуть витрачені на придбання міні-електростанції й, якщо вистачить, іншого спорядження.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150