В Івано-Франківську курсанти провели Андріївські вечорниці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 12 грудня, студенти Івано-Франківського Прикарпатського факультету Національної Академії внутрішніх справ провели вечорниці.

  Курсанти самостійно ініціювали їхнє проведення, а також доклали максимум зусиль, щоб вони таки відбулися. Самі підготували декорації та написали сценарій.

  Головною метою заходу стало відродження традицій, звертання до історично-культурного коріння нашого народу. Це спроба показати, що в час фейсбуку і різноманітних гаджетів, що живе спілкування залишається не менш важливим.

  «Такий вечір у нас проводиться вперше. Можливо тому, що ми – наймолодший структурний підрозділ національної академії внутрішніх справ. Саме вечорниці, в руслі відродження і дотримання традицій – це генеральна лінія академії. Наші 120 курсантів і 15 студентів змогли об’єднатися з єдиною метою», – розповіла Вовк.

  Такі невеличкі сценки відтворення традицій вирішили зробити, щоб показати учням з інших регіонів України як це відбувається в Івано-Франківську.

  «Вирішили організувати вечорниці, щоб познайомити дітей зі тими традиціями, які з давніх-давен притаманні нашому народу. Саме знайомство з давніми традиціями свого народу навчить дітей любові до рідної землі», – зазначила організатор свята Олександра Пташник.

  Молодь спробувала, як працювали на вечорницях, як жартували, відпочивали та танцювали. Також не обійшлося без ворожіння: дівчата ловили вінок та складали чоботи, а хлопці ловили кільце в повній макітрі води.

  У театралізованому дійстві задіяли як студентів і курсантів академії, так і викладацький склад. Загалом в ньому взяло участь близько 30 осіб, а підготовка тривала два тижні.

  В кінці вечора всіх гостей курсанти та студенти пригощали пампушками та варениками, які самі приготували.

   

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150