В Івано-Франківську люди заблокували дорогу, Степан Кукула тікав від журналістів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні близько 11 години на вулиці Панаса Мироного натовп людей заблокував проїжджу частину. Автомобілям доводилося об’їжджати через пішохідні зони та подвір’я будинків.

  Транспортний колапс спричинили чиновники Івано-Франківського міськвиконкому. Причиною конфлікту стало рішення міської ради, згідно якого Богородчанським перевізникам заборонили здійснювати посадку пасажирів на вулиці Панаса Мирного, де протягом 10 років традиційно існує ця зупинка.

  Блокували дорогу самі пасажири. За підрахунками правоохоронців у перекритті дороги взяло участь від 300 до 400 людей.

  Також той цікавий факт, що згідно того ж розпорядження перевізникам дозволяється в місцях стихійної зупинки перебувати до 5-хвилин. Зауважимо, що «буси» вантажаться значно швидше.

  На місці події перебували і Івано-Франківські чиновники. Так, Степан Кукула не тільки відмовлявся представитися журналістам, але й відмовлявся спілкуватися. Як видно на фотографіях, згодом взагалі втік від журналістів у підворотні.

  Серед причин конфлікту, які називали люди, і бізнес-інтерес депутата міської ради Юрія Солов’я. Начебто, його двоюрідна сестра є власником фірми, яка займається пасажирськими автоперевезеннями по місту Івано-Франківськ.

  Наскільки нам стало відомо, перевізникам начебто дозволили сьогодні ще здійснювати посадку пасажирів, а з завтрашнього, щоб дня їх там не було. Причому, ці слова були сказані Степаном Кукулою, який так боявся представитися.

  Люди намірені звертатися до депутатів обласної ради та особисто до керівника області Михайла Вишиванюка, щоб він втрутився в конфлікт.

  Богородачанська РДА неодноразово зверталася до Івано-Франківського міськвиконкому з проханням виділити місце (навіть вказуючи конкретні зупинки), де перевізники могли безперешкодно, в тому числі для мешканців Івано-Франківська, здійснювати посадку пасажирів.

  Зауважимо, що за словами перевізників, вони платять за стоянку. Питання: кому?

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150