В Івано-Франківську Мідна презентувала збірку “Стосонце”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  20 листопада о 18:30 в виставковому залі книгарні "Є" відбулася презентація поетичної збірки Мідної "Стосонце". Це її перша збірка, видана з допомогою Meridian Czernowitz. У ній представлена різноманітна поезія молодої поетеси, в тому числі вірші, написані під впливом перебування на Майдані і ночування у Михайлівському соборі. Також на презентації глядачі мали змогу побачити кліпи на пісні різних гуртів, які були створені на слова Мідної.

  Мідна – поетеса, арт-менеджер, піар-спеціаліст у сфері концертного промоушну та промо артистів. Лауреат третьої літературної премії видавництва «Смолоскип» (2013-2014). Фіналістка проекту «Прогулянка з поетами» Міжнародного поетичного фестивалю «Meridian Czernowitz-2012». Переможинця конкурсу хайку Міжнародного фестивалю поезії «Spoke’n’Word on Tour».

  "Вітаємо вас на презентації цієї збірки. Думаю, багато хто з вас вже чув ці вірші. Зараз ви можете не тільки послухати вірші, а й поспілкуватися з Мідною. Мідна є лауреатом премії "Смолоскип", але ця збірка вийшла завдяки Meridian Czernowitz, і ви можете придбати її у нашій книгарні", – розпочав презентацію Євгеній Філатов, арт-менеджер книгарні "Є".

  "Все, що стосується цих образів – це суцільна медитація та "пошук вертикалі". Цей вірш, наприклад, був написаний у Вільнюсі, в день знайомства з "голосом" дуету Beissoul&Einius. Цей текст пісні перекладений мною з литовської на українську. Також я взяла участь у створенні пісні литовського гурту Biplan "Amore" як автор українського тексту", – розповіла поетеса на презентації.

   

   

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150