В Івано-Франківську презентували Арт-Резиденцію

 • 180x150
 • Опубліковано:

   18 листопада о 13:00 в кав’ярні "Говорить Івано-Франківськ" відбулася презентація Арт-Резиденції, мистецької платформи, створеної для комунікації художників та впровадження сучасного мистецтва. Така практика є дуже поширеною у всьому світі, а "Тепле Місто" спробує зробити щось подібне у Івано-Франківську. Автори розповідали про свій досвід роботи в таких умовах, отримуючи стипендію і створюючи мистецькі об’єкти, а також про відомих зарубіжних митців.

  "Поняття арт-резиденції є очевидним. Ми будемо привозити резидента – мова йде про художника з Заходу, тобто з Америки чи Європи, йому надаватиметься стипендія і простір для творчості", – розповів Роман Малиновський, координатор проекту.

  "Мене запросили розвивати актуальне мистецтво в нашому місті, в цьому проекті. Я буду куратором, моя робота – пошук художників та запрошення їх. Ми будемо працювати з публічним простором міста – настінні розписи, скульптури. Коли ми запрошуємо резидента, то він приїжджає приблизно на місяць, знайомиться з містом, проводить якісь лекції, майстер-класи, і паралельно робить свою роботу. На нашу думку, нашому місту зараз бракує актуального мистецтва – того мистецтва, яке говорить сучасною мовою, яке розповідає нам сучасні історії та намагається дати відповіді на сучасні питання. Ми будемо старатись, щоб цей проект дав відповіді на ці питання", – доповнив Євген Самборський, художник, куратор.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150