В Івано-Франківську презентували книгу про один день з життя мешканців мирного Донбасу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні у книгарні "Є" свою нову книгу "Казки мого бомбосховища" представив письменник з Донбасу Олексій Чупа. Ця книга про один день з життя людей зі звичайного під’їзду у спальному районі Донбасу.

  В Івано-Франківську – перша презентація книги в рамках туру. Вона складається з 12 оповідань, у яких розповідається про один вихідний день з життя мешканців 12 квартир одного з будинків у спальному районі Донбасу. Ці історії – кумедні і сумні, щасливі й болісні, божевільні й буденні – немов фрагменти мозаїки, складаються в один день з життя мешканців Донбасу.

  Олексій зізнався, що вперше тримає в руках книгу в готовому варіанті. Та й взагалі не планував видавати її цього року. Просто відправив книгу редактору й вона сподобалася.Всі персонажі оповідань є реальними, але речі, які з ними в книзі відбуваються – переважно вигадані.

  «Добре пам’ятаю 9 серпня – день, коли дописав цю книгу. Тоді в наш будинок влучило кілька снарядів, і мені разом з моїми сусідами довелося спуститися в бомбосховище і … побачив своїх персонажів наживо. Цей момент мене дуже вразив. І назва з’явилася саме звідси. Побувши з ними кілька днів, я зрозумів, що передав їх такими, якими вони є, й саме так, як повинен був», – зазначив Олексій Чупа.

  Письменник Олексій Чупа приїхав з містечка Макіївка – передмістя Донецька. Він проживав у районі, де жили переважно переселені з Західної України. Зараз же він проживає в містечку Летичів, Хмельницької області й повертатися на Донбас не планує, адже не уявляє, що там робитиме.

   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150