В Івано-Франківську презентували найбільший в Україні студентський квиток

 • 180x150
 • Опубліковано:

  15 листопада 2013 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу встановили рекорд України в категорії «Розміри» – під час проведення студентського флешмобу, який був присвячений Міжнародному Дню Студентства, було виготовлено і презентовано найбільший студентський квиток розміром три метри висотою та півтори метри шириною. 

  Ініціаторами рекорду виступив Студентський парламент та ректорат університету нафти і газу. Експертна комісія у складі Ганни Крисюк, представника національного проекту «Книга рекордів України» в західній Україні; Оксани Мельник, директора ресторану «Біле і Чорне»; Андрія Коваля, головного редактора журналу «БізнесMAN»; Святослава Никоровича, редактора інформаційного порталу «Стик»; виміряли виготовлений студентський квиток та підтвердили факт встановлення рекорду України. Ганна Крисюк привітала ініціаторів рекорду, вручила їм дипломи, які засвідчують факт встановлення рекорду, та побажала в майбутньому встановити ще багато рекордів. Також Ганна Ярославівна привітала всіх студентів з наступаючим їхнім професійним святом, побажала гарно відсвяткувати, добре відпочити, і з новими силами здобувати знання в одному з кращих навчальних закладів України.

  Христина Зелінська, голова студентського парламенту ІФНТУНГ, подякувала всім студентам, які долучилися до встановлення рекорду, експертній комісії за те, що зафіксували рекорд, та керівництву вузу за постійну підтримку в реалізації студентських ідей.

  В свою чергу, ректорат університету, в особі проректорів Степана Чеховського та Федіра Козака, подякували студентам за їхню ініціативу, привітали їх з Днем Студента та пообіцяли і надалі підтримувати студентські проекти в стінах університету.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150