В Івано-Франківську презентували виставку «Колись»

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Повернення в минуле художнього авангарду. В Івано-Франківську в Центрі сучасного мистецтва відбулася презентація виставки «Колись», присвячена 25-річчю міжнародної виставки творів сучасного мистецтва «Імпреза». Учасники та лауреати колишнього бієнале – 13 художників – представили свої творчі роботи, написані ще у 90-ті роки. На експозиції були картини індивідуального жанру, стилю та виконання.

  Ярослав Яновський, автор робіт:
  «Імпреза – це величезне явище, яке відбулося вперше в Радянському Союзі. Це був культурний прорив і він ознаменував нову якість сучасного мистецтва. І після «Імпрези» з’явилися новоспечені мистецькі течії, зокрема сюрреалізм, модернізм і багато інших»

  Анатолій Звіжинський, керівник Центру Сучасного Мистецтва:
  «Ця виставка як спогад тодішніх часів, спогад самої «Імпрези». Кожен художник приніс ті роботи, які йому забажалося. На цій виставці немає чіткої тематики, тут є різноманітні художні твори»

  Ростислав Котерлін, автор робіт
  «Мені найбільш приємно, що всі художники тоді робили свою справу, зараз вони тут, і залишилися самі собою. Тобто далі продовжують малювати. Наступний головний момент, що всі відвідувачі виставки можуть, переглядаючи художні роботи, поспостерігати хто і як розвивався, і ще досі продовжують себе вдосконалювати. Ця виставка – свого роду ретро, молодим людям є над чим порозмислити».

  Володимир Мулик, автор робіт
  «Імпреза – вже мертва, а я ще ні. Ця виставка нагадує нам, художникам, що ми ще живі і намагаємося щось робити. Це головне».

  Ігор Перекліта, автор робіт
  «Я тепер оглядаюся назад, дивлячись на свої роботи, і думаю, міг би зупинитися на якомусь конкретному стильовому підході. Досить цікаво подивитися на роботи початку 90-тих років і згадати, як це було».

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150