В Івано-Франківську проблемні місця на фасадах будинків ховають за банерами

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Замість того, щоб довести до ладу будівлю, в якій помпезно відкривали центр польської культури та європейського діалогу, старі вікна, з яких в негоду сходову клітку та стіни заливає водою, просто закрили банером. 

  Про це на сторінці Комуналка ІФ у Фейсбуці повідомив прикарпатський журналіст Володимир Гарматюк.

  Він пише, що робили там центр польської культури та європейського діалогу. Нещодавно підняли прапори України, Польщі та ЄС перед фасадом. На знак дружби, співробітництва і євроінтеграції. на відкритті центру був Генеральний Консул РП у Львові Ярослав Дрозд, голова ОДА Андрій Троценко, заступник міського голови Михайло Верес та гості з-за кордону.

  Й все наче гарно, проте фасад будівлі вирішили не ремонтувати

  "Вікна на сходовій місцями розбиті, старі залізні рами проржавіли, а скріплюючий матеріал вищербився і вивалився. Через ці діри в добру негоду заливаються потоки води. Це все тече донизу стінами і сходами. Хотіли прикрити це неподобство, як лопухом голу … . Причепили банер файний про Станісляу. Але не докєгнули догори. То воно в ту діру і забиває. І користі від того "євробид… євроримонту" і бабла витраченого, якщо все нищиться через зливи і сніг. Ось вам і євроінтеграція", – зазначає журналіст.

  Та додає, що особливо тішить банер на сусідньому будинку: "Люби своє місто!", й залишається лише здогадуватися хто і кому це написав.

  Фото: Володимир Гарматюк

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150