В Івано-Франківську продовжуються політичні репресії (фото, відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Попри голосування у Верховній Раді законів, які б не уможливили політичні репресії щодо учасників Євромайдану, в Івано-Франківську продовжують переслідувати активістів.

  Так, сьогодні, 17 січня, о 19-30 депутату Івано-Франківської обласної ради Віктору Немішу вручили повідомлення про вчинення кримінального правопорушення. Депутат підозрюється у правопорушенні, передбаченому ст. 341 ККУ, у захопленні будівель, що забезпечують діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування, з метою незаконного користування ними.

  Нагадаємо, сумнозвісний "штурм ОДА", як це характеризують правоохоронці, відбувся 3 грудня. Кілька десятків людей зайшли в будівлю обласної ради і вийшли. При цьому ніхто і нічого не постраждало. Тепер справа на контролі у генпрокуратури. Під повідомленням підпис прокурора Івано-Франківської області Олега Хряпи.

  Депутата дивує продовження цієї справи, адже його вже кілька тижнів ніхто не турбував. Проте, як стверджує Неміш, протягом місяця за ним незаконно стежили і прослуховували.

  Зауважимо, що Віктора Неміша підозрюють у захопленні будівлі ОДА. Хоча приміщення належить обласній раді, яка до депутата жодних притензій немає.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150