В Івано-Франківську розпочався День здоров’я: пропонують безкоштовно здати кров чи виміряти тиск

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні на Прикарпатті проведено акцію до Дня здоров’я. На "стометрівці" організовано пункт, де кожен охочий може безкоштовно здати аналіз крові, виміряти артеріальний тиск чи зробити флюрографію. Акція організована Центральною міською клінічною лікарнею спільно з ОФПЦ, благодійною організацією «Шлях до майбутнього».

  Головний лікар Івано-Франківської ЦМКЛ Тарас Масляк розповів, що акція проводиться уже втретє і має досить високу результативність. На місці працюють терапевти, флюрографи та кардіологи, щоб мешканці міста могли проконсультуватися з лікарем з питань, що їх турбують. Як зазначив головний лікар, це покращу доступність мешканцям міста до медиків.

  «Я б хотів це проводити частіше, можна навіть кожного тижня. Але в ці акції повинно бути залучене студентство та громадські організації. Ми будемо їх залучати, адже ця акція є дієвою. Тому що за три роки було первинно виявлено не один туберкульоз, СНІД та інші захворювання» – розповів Тарас Масляк.

  Також люди з малозабезпечених сімей мають змогу безкоштовно отримати глюкометри. Їх даруватиме благодійна організація «Шлях до майбутнього».

  Мешканці міста охоче долучаються до акції. Одна з учасниць акції поділилася враженнями з журналістом «Стику».

  «Коли я здавала кров в поліклініці, то її чомусь загубили. І ось я сьогодні вийшла в центр і побачила, що можна кров здати. Це якраз для мене. Ну ще тиск поміряла, бо я не маю прибору для його вимірювання вдома. Такі акції потрібні, я б тут ще щось полікувала».

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150