В Івано-Франківську розпочався процес “зшивання” країни: стартував проект “Схід і Захід разом: Різдво в Карпатах”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в обласній філармонії відбулося відкриття проекту "Схід і Захід разом: Різдво в Карпатах".

  На відкриття прибули гості з Донецької та Луганської областей, а також з Автономної Республіки Крим. Розпочався концерт з виступу гурту "Петрос" з Верховини.

  "Ця ініціатива – це те, що повинно було б бути щоденною практикою України за роки її незалежності. Для мене наша країна завжди була єдиним і цілісним організмом. Проте в нас так і не сталася культурна революція, яка мала б бути після отримання нашою країною незалежності, в якій, за Шевченком, мали б бути три складові: самоочищення, самозцілення і самопізнання. Тоді український організм був би готовим до дії. Зараз, з цим фестивалем, ми перебуваємо на магічній стадії самозцілення через дух, мистецтво та людські душі", – зазначив культуролог та музикант Кирило Стеценко.

  Це не перша така практика в історії Прикарпаття, але вперше до неї долучилося стільки звичайних людей, які готові до великої роботи – "зшивання" країни. Село Криворівня приймає дітей на Різдво з усіх регіонів України ще з 1997 року.

  "Ця робота, яка проводиться зараз в Івано-Франківську є звичною для нашого села. Й ніхто не міг подумати що те, що було виявим людських взаємин, стане вимогою дня, для того щоб дійсно зшити Україну", – зазначив отець Іван з Криворівні.

  Івано-Франківськ розпочинає цю ініціативу й далі передаватиме її іншим містам та регіонам, щоб українці звідусіль відчували підтримку та плече одне одного.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150