В Івано-Франківську сьогодні можна було прогулятися “Вулицями Львова”

 • 180x150
 • Опубліковано:

   19 листопада о 15.00 у Музеї Мистецтв Прикарпаття (майдан А. Шептицького, 8) відбулось відкриття виставки Володимира Ггрицика "Вулицями Львова". На ній були представлені роботи художника в жанрі малярства, які зображують атмосферу львівських вуличок. Ці малюнки створювались упродовж трьох років, а всього на виставці представлена 31 робота художника.

  "Львів дуже схожий на Франківськ, оцими маленькими старовинними вуличками. Це мирні міста, Львів та Івано-Франківськ, туристичні мирні міста. У центральній частині Львова, вільній від транспорту, люди говорять багатьма мовами, і ти не можеш зрозуміти, де ти є – місцевих людей там 1-2%. Цей настрій, який там є, сонячний, мирний настрій, я передаю в своїх роботах. А ще настрій вулиць завжди задавали люди, справжні, живі люди. Будучи у Франківську, я був вражений поєднанням старовини з сучасністю, бурхливою діяльністю людей на цих вуличках. У таких містах ти виходиш на вулицю і бачиш і практику, і теорію краси. У самому Львові ця виставка демонструвалась в музеї етнографії з липня по серпень. А сюди мене запросив директор цього чудового музею", – розповів Володимир Грицик, художник із Калуша.

  "До нас уперше завітав митець, котрий оспівує Львів. Це, знаєте, така собі ностальгія по тому Львову, де ми в часи своєї молодості ходили та пили каву. Ці роботи є дуже цікавими колористично та композиційно, вони передають неповторний шарм Львова. Я побачив цю виставку у Львові, і запросив автора до нас", – описав свої враження Михайло Ярославович Дейнега, директор Музею Мистецтв.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150