В Івано-Франківську спробували знести незаконні літні майданчики

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 31 липня, Департаментом комунального підприємтсва, транспорту та зв’язку було зроблено спробу знести незаконно встановлений літник, що розташований на Вічевону майдані.

  Планувалося знести три назаконні об’єкти, проте журналісту Стику не вдалося з’ясувати, чи відбудеться знесення хоча б одного.

  Адже представник Департаменту, начальник управління інфраструктури Олег Федоренко зазначив, що хоч і є рішення виконавчого комітету про знесення літнього майданчику, проте це ще не означає, що його знесуть. Адже повинен прибути предаставник власника й привезти документ про те, що власник подав до суду, адже вважає встановлений літник законним.

  За рішенням виконкому цей майданчик мав бути знесеним ще до 14 липня власником самостійно. Та оскільки цього зроблено не було, то ліквілацією літника займеться Департамент комунального підприємства.

  На запитання журналістів, чому він уже котрий рік стоїть на тому ж місці, проте його демонтовують його лише зараз, Олег Федоренко повідомив, що це не входить до компетенції Департаменту комунального підприємстав, транспорту та зв’язку.

  "Роздавати договори чи перевіряти документи не входить до компетенції Департаменту комунального підприємтсва, транспорту та зв’язку. Ці дії здійснює Муніципальна інспекція з благоустрою міста та управління торгівлі", – зауважив представник департаменту.

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150