В Івано-Франківську Студентська Свобода «розбила» наметове містечко

 • 180x150
 • Опубліковано:

  29 березня в Івано-Франківську молодь «Студентської Свободи» та інших молодіжних організацій в рамках молодіжної кампанії «ВСТАВАЙ!» провели акцію «Готуй намет навесні!»

  Молоді люди тримали в руках плакати з написами: «Готуй намет навесні!», «Кожному студенту по намету», «Будь готовий діяти», «Зніми кайдани, йди на майдани», «Не терпи владу», «Революція ще буде» тощо.

  На думку організаторів, символічно, що наметове містечко було «розбито» на Площі Ринок біля «Яйця», котре у 2004 році «данєцку братву» здолало. Своїми діями молоді свободівці вкотре демонструють владі, що не змиряться з тією негативною ситуацією, яка існує на сьогодні в державі. Вони хочуть, аби Президент зважав на вимоги молоді і усвідомлював, що в разі необхідності об’єднані молоді люди проведуть такі акції у будь-якому місті України.

  «Мета цієї акції показати владі, що ми готові до протестів, ми готові стояти до останнього, жити у наметах задля того, аби у нас було краще життя, щоб у нас було майбутнє, аби плата за навчання серед року несподівано стрімко не зростала, щоб студентам надавали житло, адже нині єдиним помешканням для молоді може бути лише намет. І це є наслідком господарювання нинішньої влади» – сказав студент-свободівець Тарас Степуляк. 

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150