В Івано-Франківську урочисто відкрили малюнок “Студент-революціонер”

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Сьогодні о 16:00 у Івано-Франківську по вул.Незалежності, 9 (біля "Старого двору") відбулося урочисте відкриття малюнку "Студент-революціонер". Малюнок розміром 5х5 метрів презентувала громадська організація "Спільними зусиллями". Також були присутні активісти самооборони, в тому числі голова самооборон Івано-Франківська і сотники з Майдану.

  "Це зображення студента-революціонера, він воює. Ми його де в чому змалювали з Романа Гурика. Фігура стоїть на фоні барикад і пожеж, а справа – Івано-Франківськ, щоб було видно, що це наш студент і він воює за наше місто. Такий образ ми вибрали тому, що зараз день студента, а основною рушійною силою революції були саме студенти. Нам було дуже цікаво і складно намалювати 5-метрову картину. Ескіз зробили за одну ніч, далі кілька днів його переносили", – розповіла Христина Бик, художниця і автор ідеї.

  "Я хочу згадати загиблих на Майдані. Давайте вшануємо їхню пам’ять хвилиною мовчання", – з таких слів почав промову Віталій Мерінов, лідер ГО "Спільними Зусиллями".

  "Основна мета – ми хотіли зробити Івано-Франківську подарунок до дня студента, і одночасно нагадати, що рік назад була Революція Гідності, в якій поклали свої життя за Україну більше ста людей, в тому числі багато студентів. Зараз багато молодих людей святкуватиме цей день в клубах, вживаючи спиртні напої…Ми хочемо звернути увагу на те, що треба мінятися, і починати зміни з самого себе", – зазначив Віталій Мерінов.

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150